Vakıfbank Kosgeb Kredisi

Vakıfbank Kosgeb Kredisi

Türkiye’nin sayılı bankaları arasında olan Vakıfbank devlet destekli bir banka olmasıyla KOSGEB’den yararlanacak vatandaşlara da avantajlar sağlıyor.  Kobilere finansal ürün ve hizmetlere daha uygun koşullarda erişim sağlanmasını amaçlayan bir program oluşturdu. Vakıfbank Kosgeb Kredisi Kobilere kredi ve bankacılık hizmetlerinde sunduğu avantajları bu yazımızda kısaca bahsedelim.

KOSGEB Kredi Detayları

Vakıfbank  Kobilerin güçlenmesini destekleyen ve tabiri caizse gücüne güç katmayı hedefleyen İş Birliği Programında 2 ana başlık yer almakta. Bunlardan ilki; işletmelerin her türlü finansman ihtiyacına yönelik ürün sağlamaktır. Alacağı kredi ile ürünlerini geliştire bilir ve kalitesini artıracaktır.
Vakıfbank’ın diğer ana başlık ise hizmetlere yönelik desteğidir.

Vakıfbank Kosgeb Kredisinden yararlanmak isteyen Kobiler, bankanın işbirliği programında yer alan kredi ve bankacılık ile alakalı bankacılık işlemlerinde ürün ve hizmetlerin avantajlarından yararlanmak için KOSGEB’e kayıtlı olmalılar ve KOBİ Beyannamelerinin güncel olması gerekmektedir.

KOSGEB Veri Tabanına Nasıl Kayıt Olurum?

KOSGEB kredisinden yararlanmak için veri KOSGEB veri tabanına kayıt olmanız gerekmektedir. Ya da kaydınız var ise KOBİ beyannamesinin güncel olması gerekmektedir. KOBİ beyannamesinin güncel olduğunu kontrol etmek için ve KOSGEB’den yararlanmak için kayıt olmanızın 2 yolu vardır. Bunlardan ilki KOSGEB’in kendi sitesine girerek bütün detayları öğrenmeniz. KOSGEB adı altında bir sürü internet sitesinin olduğunu ve bir çoğunun sahtekar olduğunu unutmamanız gerekli bu yüzden KOSGEB’in kendi sitesi olan www.kosgeb.gov.tr adresine girmenizi öneririz. Buradan kayıt olmanız için ya da bilgilerinizi güncellemek için bütün detayları öğrene bilirsiniz. Bir diğer yol ise Vakıfbank’ın deneyimli müşteri temsilcilerinden bilgi almak. Bu konuda da 2 yol var. Vakıfbank aracılığı ile bilgi almak istiyorsanız telefon ile bilgi alabilirsiniz ya da size en yakın banka şubesine gidebilirsiniz. Size en yakın banka şubesini öğrenmek için bankanın resmi internet sitesinden şubelere bakabilirsiniz.

KOSGEB Bankacılık Ürün ve Hizmetleri

Vakıf bank’ın KOSGEB için uyguladığı bankacılık ve ürün hizmetlerini sizlere başlıklar altında sıralayacağız. 4 ana başlığın bulunduğu Bankacılık Ürün ve Hizmetlerinin ilk sırasında KOSGEB İş Birliği Kredisi geliyor. Bu başlığın öne çıkan maddesi 60 aylık kredi vadesi. Bir diğer başlık ise İhraçatcı kobilere sağlanan destekler. Dış ticaret ile uğraşan şirketlere indirimli kredi masrafları ve ödemeleri ön planda. 3. Ana başlık ise Enerji Verimliliği ve Yurtdışı Kaynaklı Kredi Avantajları. Son ana başlı ise Diğer Bankacılık Ürün ve hizmetlerinde sağlanan avantajlar.

Vakıfbank KOSGEB Kredisi için Şube

Vakıfbank’ın KOSGEB uygulamasından yararlanmak için sizleri şubelerine bekliyor. Şubede bütün detayları müşteri temsilcileri vasıtasıyla anlatmak ve sizi bilgilendirmek istiyor. Bir diğer yazımızda Bankacılık Ürün ve Hizmetlerinin ana başlıklarını inceleyeceğiz.

4 yorum

  1. Bakin benim 2006 yilindan problemim oldu ayni yil icinde kapattim borcu..simdi basvuruda bulunuyorum olumlu cevap alamiyorum emekliligime az kaldi bu bankalar o zaman verelim diyecekler bende alin kartinizi kina yakin diyecem ozelliklede mudurun odasina girip bu sozleri sarf edecem….

Yorumlar kapatıldı.