Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi

Evinizde olmasını istediğiniz eşyadan, hayallerinizi kurduğunuz bir hayata uzanana kadar her şey için kullana bileceğiniz bir kredi sunuyor size Vakıfbank. Vakıfbank’ın en avantajlı kredilerinden birisi olan Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi tam da aradığınız kredi türü. Aylık ödemelerinizde hem cebinizden çıkacak olan paranın değerini uygun oluyor hem de bir çok avantajdan yararlanıyorsunuz. Kısaca bir göz atalım ve bu yazımız da Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisini inceleyelim.

Vakıfbank 36 Aylık Kredi

Merkez bankasının almış olduğu kurala göre ihtiyaç kredisini 1 ay ile en fazla 36 aylık süreç içerisinde çekebilirsiniz. 36 aylık süreçte 3 yıllık kocaman bir zaman dilimi olarak hem sizin ödemelerinizi kolaylaştırır hem de rahat bir kredi ödemesi döneminden geçersiniz. Tabi bunun bir dezavantajı da kredi süresinin uzaması ile aylık faiz oranının da artmasına neden olacaktır. Vakıfbank bu durumu da düşünerek aylık, 3 aylık ya da değişken taksit seçenekleri ile geri ödeme imkanı sağlıyor. Buda demek oluyor ki; cebinizde ne zaman paranız birikirse o zaman ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Taksiktli İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi özelliklerine bir göz atalım. Bu özellikler arasında bir çok avantajdan yararlanacaksınız ve ödemelerinizin yanı sıra kişisel olarak da yararlanacaksınız.

Vakıfbank bu krediyi size vermeden önce bir de şart istiyor. Aradığı bu şartta kredi çekecek kişinin belirli ve düzenli bir gelirinin olması. Bunun yanı sıra sizin istihbaratınızın olumlu olması yeterli olacaktır. Yani istihbarattan kastı varsa kredi kartı ödemelerinizin nasıl yapıldığı, daha önceki kredilerinizin ödemelerinin gecikip gecikmediği. Kısacası sizin bankalarla olan ilişkilerinizi araştırmaktadır.

Kredi çekmek için son yapmanız gereken şey ise bankanın sizden istediği teminatı kullanmanız gerekli. Bu konu için en yakın Vakıfbank şubesine giderek birebir müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

Hayat Sigortası

Ve Vakıfbank sizin kredi çekmenizin uygun olduğunu düşündüğünde de size büyük bir sürpriz ile merhaba diyor. Krediyi kullanan kişiye kredi ödemesi boyunca hayat sigortasını ücretsiz olarak yapıyor. Bu uygulama ile kredi ödeme sürecinde hayatınızı sigorta altına almış oluyorsunuz. Bu durum ise Vakıfbank’ın büyüklüğünün göstergesidir.

Kredi Çekiminde Bilmeniz Gerekenler

Kredi başvurusu için her bankanın istediği gibi Vakıfbank da kalıplaşmış birkaç istekte de bulunuyor. İlk olarak kredi çekimi için nüfus cüzdanınızın veya sürücü belgenizin (Ehliyet) aslı ve fotokopisini giderken yanınızda bulundurun.

İkinci olarak ise Gelir durumunuzu gösteren bir belge istiyor sizden. Çalışıyor iseniz iş yerinizden çalıştığınıza dair ıslak imzalı bir belge, emekli iseniz maaşınızı aldığınız bankadan yazılı bir belge istemektedir. İkametgah belgesi veya borçlu adına kayıtlı en son elektrik, su, gaz, internet gibi vb. bir faturalardan herhangi birinin fotokopisini yanınızda bulundurun. Ek olarak ekstra bir kredi durumu olacak olursa başka istekleri olacaktır bankanın. Bu durumu müşteri temsilcileri sizlerle paylaşacaktır.

9 yorum

  1. Emekli maasimi aldığım bankada krdfi kartın yasal takipte krdfi alıp bankaya olan yasal takip teki krediyle birlikte bireysel kredili kapatacağız ama riskim var nasıl krddi ala bilirim bilgi verirseniz sevinirim

Yorumlar kapatıldı.