Ziraat Bankası At Yetiştiriciliği

Ziraat Bankası At Yetiştiriciliği

Topakta ayrı keyifli, çimde ayrı keyifli olur At yarışlarını izlemek. Hele ki bir de sürekli takip edip atların soyuna kadar biliyorsan değmeyin keyfinize. Bu keyfi daha da yakından yaşamanız için Ziraat Bankası size Ziraat Bankası At Yetiştiriciliği adında inanılmaz bir kredi avantajı ile merhaba diyor. Ziraat Bankası Yarış Atı Yetiştiriciliği adı altında olan bu kredi türünde artık sizin de kendi atınız ve belki kazanacak yarışlarınız olacak ya da bir diğer tabir ile güzel atlar yetiştirerek oldukça keyifli bir hayatınız. Bu yazımızda Ziraat Bankasının sizlere sunduğu bu değerli krediyi inceleyeceğiz.

At Yetiştiriciliği Kredisi Genel Bilgileri

Ziraat Bankasının sunmuş olduğu Ziraat Bankası At Yetiştiriciliği kredi türünün genel özelliklerine bir göz atalım. Her kredide olduğu gibi bu kredide de belirli unsurlar içerisinde siz değerli müşterilerini bilgilendiriyor Ziraat Bankası. Ziraat Bankası At Yetiştiriciliği kredi türünü değerlendirebilmek için hali hazırda bir At çiftliğiniz olması gerekmektedir. Safkan Arap atı ve İngiliz atı yetiştiriciliği yapan üreticilere, Safkan at yetistiriciliği kredi imkanı sunmaktadır. Yani üretim yapacağınız atların safkan olması zorunludur.

Ziraat Bankası Safkan At Yetiştiriiciliği Kredisi Özellikleri

Ziraat Bankası At Yetistiriciliği için işletme kredilerinde olduğu gibi bu kredide de iki tip kredi seçeneği yer almaktadır. Safkan At Yetişstiriciliği Kredisi kapsamında Yatırım kredisi ve Safkan At Yetistiriciliği Kredisi kapsamında İşletme Kredileri olarak inceleyeceğiz. Bu iki kredi seçeneklerini birer başlık altında inceleyelim ve detaylarını sizlerle paylaşalım.

Safkan At Yetiştiriciliği Yatırım Kredisi

Bu kredinin belirli başlı kullanım alanları mevcuttur. Bunları sıralamak gerekirse;
Damızlık at veya tay alımında kullanabilirsiniz
Hara alımında kullanılabilir
Tavlanın tadilatının yapımında ve Tavlanın inşasında kullanılabilir.
Alet, Makine ve ekipman alımı için kullanılır
Çok yıllık yem bitkisi yetiştiriciliğinde kullanılır
Son olarak da diğer yatırım giderleri için kullanılabilir.

Bu ana başlıklar dışına çıkıldığında kredi kullanımını gerçekleştiremezsiniz. Bunun kontrolü ise kullanacağınız yerlerin tadilatı ya da satın alınmasında makbuz almanızla takip edilmektedir.

Safkan At Yetiiştiriciliği İşletme Kredisi

Bu kredi başlığının amacı kısa ve net bir şekilde Ziraat Bankası tarafından açıklanmıştır. İşletme kredisinin kullanımı adı üzerinde olduğu gibi sadece ve sadece işletme giderlerinin finansmanlarının sağlanmasında kullanılabilmektedir.

Kredi Başvuru Kanalları

Ziraat Bankasının önem verdiği ve hatasız olması gerektiğini düşündüğü kredilerden birisi olarak karşımıza çıkıyor Safkan At Yetiistiriciliği Kredisi. Bu yüzden bu kredi kullanımında web, mobil ya da ATM gibi seçenekleri ortadan kaldırarak tek bir başvuru kanalı sunuyor Ziraat Bankası. Bu kredi için yapmanız gereken tek şey size en yakın şubeye gelmek ve eksiksiz bir şekilde kredinizi tamamlamak olacaktır.