Ziraat Bankası Emekli Maaş Ödemeleri

Ziraat Bankası Emekli Maaş Ödemeleri

Ziraat Bankası emeklilere kredi sonrasında da sunduğu avantajlar ile müşterilerinin rahatlığını düşünmeye devam ediyor. Ziraat Bankası Emekli Maaş Ödemeleri sunduğu avantajlar ve özel çözümlerle hizmetinizde. Bu yazımız da Emeklilerin maaş alımlarında sağladığı avantajlardan bahsedeceğiz.

Maaş Ödemesi Avantajları

Bir çok avantajdan yararlanacağınız Ziraat Bankası Emekli Maaş ödemeleri konusunu sizler için tek tek inceledik ve yorumladık. İlk sırada Emeklilere özel ATM’den günlük para çekme limiti ile aynı günde tüm maaşınızı ATM’Den çekme imkanı sağlamaktadır.

Bu avantajlar içerisinde en dikkat çeken ve emeklilerin yüzünü bir nebzede olsa güldüren diğer önemli konu ise emekli maaşınızı hesabınızdan çekerken her hangi bir hesap kesim ücreti ödemeyeceksiniz. Sunmuş olduğu bu avantaj ile artık bir çok emeklinin yüzü gülecek denilebilir. Çünkü artık paranız boşa gitmemiş olacak.

Size sunulan özel kredi faiz oranları ve komisyonları ile tüm ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Bir diğer yazımızda da Ziraat Bankası Emekli Kredisi başlığında özel faiz oranlarını ve komisyonları inceleyeceğiz.

Ziraat Bankası Emekli Maaş Ödemeleri sunduğu avantajların son maddesi ise; emekli olarak çekmiş olduğunuz kredilerin taksitlerini, maaş dönemlerinizin sıklığına göre ödeyebilirsiniz. Yani 1 ayda 1 veya 3 ayda 1 ödeme seçenekleri ile hem cebinizi hem de keyfinizi kaçırmamış olacaksınız.

Emekliklerin Maaş Ödeme Seçenekleri

Ziraat Bankası Emekli Maaş Ödemeleri avantajlarının yanı sıra nereden emekli olduğunuza göre de emekli maaş ödemelerinizin ödeme seçeneklerini farklı farklı ele almıştır. Emekli Sandığı Maaş ödemeleri, SSK Maaş ödemeleri ve son olarak da Bağ-Kur Maaş ödemeleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Emekli Sandığı Maaş Ödemeleri

Ziraat Bankası; Emekli sandığı maaş ödemelerini aylık alanlara, emekli kişinin doğum tarihlerinin zamanlarına göre değişiklik gösteren belirli günlerde ödeme yapmaktadır. Bu konunun detayını incelemek için Ziraat bankası müşteri temsilcilerini arayabilir, şubeye gidebilir ya da http://bit.ly/1NhoiSa adresinden inceleyebilirsiniz.

SSK Maaş Ödemeleri

SSK’dan emekli olduğunuz takdir de Ziraat Bankası Emekli Maaş Ödemeleri alacak olursanız eğer; tahsis numaralarınızın son sayılarına göre değişiklik gösteren belirli günlerde emekli maaşlarınızın ödemeleri yapılmaktadır. Şubat 2003 döneminden itibaren geçerli olan ödemelerin tablosunu şubelerden, telefondan ve Ziraat Bankasının resmi web sitesi olan; http://bit.ly/1TF8tDX adresinden öğrenebilirsiniz.

Bağ-Kur Emekli Maaşları

Ziraat Bankasının emeklilere ödeme seçeneklerinin sunulduğu son emekli maaş ödeme şekli ise Bağ-Kur Emekli maaş ödemeleridir. Bunun detaylarını inceleyecek olursak; 1479 ve 2926 sayılı kanunlar çerçevesinde, Bağ-Kur’dan aylık alanlara, tahsis numaralarının son sayılarına göre farklılık gösteren ödeme günleri sunmaktadır. Ödeme günlerinin dağılım tablosunun incelemesini ise; http://bit.ly/1SFnBSQ bu adresten yapabilirsiniz.

1 yorum

  1. nazilli şubesinden bir kredi çektim sabahleyin başlayan işlem ertesi gün öğleye kadar sürdü benim en güvendiğim bankaa yemin ederim sinir hastası oldum bir memur insana böylemi işgnce eder

Yorumlar kapatıldı.