Ziraat Bankası İhtiyaç Kredi Başvurusu 2018

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredi Başvurusu 2018

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredi Başvurusu 2018 için şahıs olarak çekeceğiniz ihtiyaç kredisinde sizin de dikkat edeceğiniz gibi bütçenizin sarsılmaması olmalıdır. Fakat şöyle de bir durum vardır. Merkez bankasının almış olduğu kararlar doğrultusunda zaten bireysel ihtiyaç kredilerini en az 1 aydan en fazla 36 aya kadar çekebilirsiniz. Yani 36 aydan fazla vade ödemesini siz istemenize rağmen Türkiye’de yer alan hiçbir banka bu durumu sağlamamaktadır.  Bunun yanı sıra çekeceğiniz bireysel ihtiyaç kredisi maksimum 50 bin Türk lirası olmaktadır. Çekeceğiniz kredilerin faiz oranları da genelde tüm bankalarda bir birine yakındır. Bunun nedeni ise faiz oranlarını Merkez bankasının belirlemesidir. Fakat çekeceğiniz krediden alacağınız hizmet her bankada farklıdır. İşte bu konuda üstünlüğü 2018 verilerine göre elde tutan banka Ziraat Bankası olarak yansımaktadır.

Kredi İçin Neden Ziraat Bankası Tercih Edilmeli?

Öncelikle çekeceğiniz kredi konusunda size bir çok avantaj sunan Ziraat Bankası İhtiyaç Kredi Başvurusu 2018 kredinizi çektikten sonra da sizin ödemelerinizde sizlere sunmuş olduğu fırsat avantajları ile de her zaman müşterisinin yanında olmayı hedeflendiğini söylemiştir. Neden Ziraat Bankasından kredi çekeceğiniz konusunda yaptığımız kısa bir araştırmadan sonra şu gibi sonuçları ortaya çıkardık. Ziraat Bankası 3 farklı sistem ile kredi başvurusu kabul edebilmektedir.

Ziraat Bankası Başvurusu Nerelerden Yapılır?

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredi Başvurusu 2018 alabilmek için isterseniz evinizden bilgisayar başından Ziraat Bankasının resmi internet sitesi üzerinden başvuru yaparak kredi talebinde bulunabilir, isterseniz size en yakın Ziraat Bankası şubesini (Size en yakın olan Ziraat Bankası şubesini Ziraat Bankasının resmi web sitesinden ‘’Şubeler’’ kısmına tıklayarak öğrenebilirsiniz.) ziyaret ederek başvuru yapabilir ve bu başvurular arasında 3. Sırada yer alan ve en çok dikkat çeken başvuru türü ise SMS yolu ile olmaktadır. İstediğiniz işlemi cep telefonunun mesaj bölümüne yazarak (Örneğin; Kredi Başvurusu) 4747 numaralı telefona SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Borç Yapılandırma

Bu 3 başvuru seçeneğinin yanı sıra ödemeler konusunda da zorlandığınızda Ziraat Bankası sizlere Ziraat Bankası İhtiyaç Kredi Başvurusu 2018 adı altında bazı kolaylıklar sağlayarak yardımcı oluyor. Kredinizi yapılandırarak tekrar bir ödeme planı çıkarmak istediğinizde Ziraat Bankası bu durumda  anaparaya dokunmadan faiz ve kredi vadesi üzerinden bir yapılandırma yaparak gerçekleştirmektedir. Bu durumda Ziraat Bankasını bir adım ileri götürmektedir.

Ziraat Bankası Kredi Çekerken Ne Önemlidir?

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredi Başvurusu 2018 kredi çekmeden önce size kısa bir bilgiyi vermek isteriz. Kredi çekeceğiniz tutarın geri ödemesini aylık maaşınızın %50’si olarak göz önünde bulundurur iseniz çekeceğiniz kredinin onaylanmasında bir fikir sahibi olursunuz. Eğer çekmek istediğiniz kredinin aylık vade ödemesi aylık kazancınızın %50’sinden fazla ise kredinizin onaylanması oldukça zordur.

4 yorum

Yorumlar kapatıldı.