Ziraat Bankası Kosgeb Kredisi

Ziraat Bankası Kosgeb Kredisi

Ziraat Bankası Kosgeb Kredisi ‘’KOBİ’lere bir destekte bizden!’’ adı altında başlattığı kosgeb kredisi kobiler için oldukça avantajlı bir durum.  İşletmenizin büyümesinde ya da onarılmasında elbette nakit paraya ihtiyaç duyulacaktır. Bu durumu sizlere en uygun şekilde yansıtmak isteyen Ziraat Bankası ise KOSGEB ile iş birliği içerisine girerek KOSGEB destek kredilerini en uygun faiz oranları ve ödeme şekilleri ile müşterine sunuyor.

Ziraat Bankası KOSGEB Kredi Özellikleri

Ziraat Bankası Kosgeb Kredisi sunmuş olduğu bu özellikten faydalana bilmek için KOSGEB veri tabanına kayıtlı olmanız gerekmektedir. Ve kayıtlı olmanızın yanı sıra küçük ya da orta ölçekli bir işletme olmasınınız ki bu kredi avantajlarından faydalanabilesiniz .Ziraat Bankası Kosgeb Kredisi için Eğer bu seçeneklere uyuyor iseniz Ziraat Bankası sizlere indirimli faiz oranlarını sunmakta ve nakdi krediler kullanmanızı sağlamaktadır. KOBİ’lere sağlanan finansal desteğin kredi faizinin bir bölümü ya da tamamı KOSGEB tarafından karşılanmaktadır.


KOSGEB Hangi Destekleri Sağlamaktadır

Ziraat Bankası Kosgeb Kredisi KOSGEB tarafından belirlenen krediler belirli destekler doğrultusunda sağlanmaktadır. İhracat Finansman desteği, İşletme sermayesi desteği, İstihdam desteği, Acil destek, Makine teçhizat kredi desteği gibi ve benzeri destekleri sağlamaktadır.

KOSGEB Proje Destek Programı Nedir?

KOSGEB’in belirlediği desek programlarına başvuran ve bu başvuruları KOSGEB tarafından kabul edilen kişilerin finansmana erişimlerinin kolaylaştırılmasını hedeflemektedir. Bu program sonucunda yararlanabileceğiniz özelliklerden kısaca bahsetmek gerekirse eğer;

-Ziraat Bankası cari faiz oranı üzerinden %15 indirim uygular
-Bankacılık işlemlerinde ise;
1-) İnternet bankacılığı, mobil internet uygulamalarından yapacağınız havale ve EFT’lerde her hangi bir ücret talep etmemektedir. (EFT’de sadece sms ücreti alınır)
2-) KOBİ kartlarından yıllık kart ücreti alınmaz.
3-) Çek karnelerinden bedel olarak yapılan kesintilerin %50’sini ödemenizi sağlar.
4-) Takas edeceğiniz çek komisyonlarının normal ücretlerinden %50 indirim yapmaktadır.
5-) Ve son olarak kredilerinizin bağlı olduğu  hesaplara hesap işletim ücreti almamaktadır.

Bunların yanı sıra ise Avrupa Yatırım Bankasından, Dünya Bankası Enerji Verimliliğinden, Fransız Kalkınma Ajansından ve Alman Kalkınma Bankası kaynaklarından uygun olarak faiz, vade ve şartlarda TL veya YP kredi hizmetleri sunmaktadır.

Ziraat Bankası KOSGEB Kredisi ne Nereden Başvurulur

Ziraat Bankasi KOSGEB kredisi ne başvura bilmenin tek bir yolu vardır. Ziraat Bankasının resmi internet hesabına girerek orada yer alan şubelerimiz kısmından size en yakın olan şubeyi belirlemeniz ve o şubeye giderek müşteri temsilcilerinden birebir destek almanız gerekmektedir. Normal kredi başvurusunda olduğu gibi bu başvuruda da yanınızda kesinlikle kimliğinizi götürlemelisiniz. Ziraat Bankası Kosgeb Kredisi için bu yazımızda derlediklerimiz bu kadar.

2 yorum

Yorumlar kapatıldı.