Ziraat Bankası Kredi

Ziraat Bankası Kredi

Türkiye’nin en büyük bankası olarak bilinen TC Ziraat Bankası sunduğu Ziraat Bankası Kredi imkanları ile müşterisi olan ya da olmayan ihtiyaç sahiplerinin yüzünü yıllardır güldürüyor. Siz hala Ziraat Bankasından Kredi çekmediyseniz ya da çekmeyi düşünüyor iseniz yapmanız gerekenleri sizler için bu yazımızda ele aldık.

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi başvurularında sizler birkaç yol sunarak sizin en rahat şekilde hareket etmenizi sağlıyor. Peki kredinizi çekmede hangi yollardan yararlanabilirsiniz. Bunlar ise; Telefon ile arayarak, SMS, şubeden başvuru yaparak ve son olarak da web sayfası üzerinden kredilere başvuruda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisi

Telefon ile arayarak müşteri hizmetleri sayesinde size bağlanacak bireysel müşteri temsilciniz size en hızlı şekilde kredi başvurusu yapmanızı sağlayacaktır. Bu esnada müşteri temsilcilerinin size yönelteceği birkaç soruyu buradan hatırlatmak isteriz. TC numaranızı, aylık net gelirinizi, çalışma durumunuzu vs gibi genel bilgiler alacaktır. Bu bilgilerin tamamlanması ile size en kısa zamanda geri dönüş sağlayarak krediye uygun olup olmadığınızı bildireceklerdir. Telefon ile başvuruda bulunmak için 7 gün 24 saat hizmet veren Ziraat Bankası müşteri temsilcilerine 444 00 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Web Üzerinden Başvuru

Ziraat Bankasının en çok kullanılan kredilerin başvuru seçeneği Web üzerinden başvuru türüdür. Ziraat Bankasının kendi web siteleri üzerinden size yönelteceği bilgileri tamamlamanız dahilin de kredi başvurunuzu onaylayacaktır. Web üzerinden başvurularınızda da size geri dönüşler SMS, Mail ve telefon ile olacaktır. Web üzerinden başvuru için https://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bireysel/Basvurular/Pages/BireyselKrediBasvuru.aspx adresine gitmeniz yeterli.

SMS İle Kredi Başvurusu

Az tercih edilen bir kredii başvuru türü denilebilir. SMS ile başvurularınızda da yapmanız gerekenler çok basit. Telefonunuz mesaj sekmesine KREDİ , TC KİMLİK NO, Vade, Aylık Net Maaşınızı yazarak ve bunları yazarken her bir kelime arasına boşluk koyarak 4747’ye SMS göndermeniz gerekmektedir. Sonrasında ise size bir mesaj gelecektir. Gelen mesajda kredinizin Ziraat Bankas tarafından onay alıp almadığını öğrenebilirsiniz. Eğer kredinize onayı aldınız ise yapmanız gereken çok basit. En yakın şubeye giderek bireysel müşteri temsilcisinden yardım almak olacaktır.

Bireysel Müşteri Temsilcisi İle Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Başvurusunun en sağlıklı yolu şubeden yardım alarak ilerlemektir. Hafta içinde mesai saatlerini baz alarak size en yakın Ziraat Bankası’na gidebilirsiniz ve sizinle birebir ilgilenecek olan Bireysel Müşteri temsilcilerinden yardım alabilirsiniz. Şubeye giderken TC Kimliğinizi ya da ehliyet veya pasaportunuzu yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra ise çalışıyor iseniz iş yerinizden aldığınız onaylı çalışma belgenizi (Muhasebecinizden almanız gereklidir) ya da çalışmıyor iseniz üzerinize kayıtlı olan bir adet son ödediğiniz faturayı bankaya götürmeniz yeterli olacaktır.

45 yorum

  1. Ben borçlarımı ödemek için onun için kredi çekmek istiyorum sabırsız uygun görürseniz benim borçları çok olduğu için kredi söyledim Onun için Kredi ödemen lazım

  2. Kredi veriyorsunuz ama çalışan arkadslarn tandiklarina veriyor sangi kendinise cebinden veriyormus gibi muamele ediyorlarrrr mobile messiness bas vurracgm tarafli davraniyorlar

    • Kredi borcumu kapatmak için bana yardımcı olmanızı istiyorum.baska birine kefil oldum.borclandim.lutfen yardımcı olun.kara listeden çıkmak istiyorum.canimi

  3. ben sevda karaduman merzifonda küçük bir esnafim kredi kartlariyla açtim fakat kartlarimi ödeyemedim yasal takibe girdi yardiminiza ihtiyacim var kredi kullanmam lazim kredi verirseniz sıkıtılarımdan kurtarirsaniz minnettar olurum teşekkürler

  4. Bütün bankalara borcumu ödeyip tek biryerde toplâmak istiyorum.siz kredi verirseniz.çifci kredisi çekmek istiyorum.bu borçlardan dolayı icraliğim.yardimci olursanız mağdurluktan kurtarmisolursunuz.

  5. Kredi borcumu kapatmak için bana yardımcı olmanızı istiyorum.baska birine kefil oldum.borclandim.lutfen yardımcı olun.kara listeden çıkmak istiyorum.

  6. Ssk olarak calişiyorum keredi kartindan icralik oldum ama yatirdim şuanda hicbir banka kiredi vermiyor ihtiyacim var lutfen yardimci olursaniz cok memnun olurum

Yorumlar kapatıldı.